Kitokios Kalėdos: bendradarbiavimas su e-žurnalu „Debesys“

25 gruodžio, 2016

Kalbant apie mitybą, man begalo nepatinka kraštutinimai, kuo dažnai pasižymi vienos ar kitos mitybos srities šalininkai. Tad sau nesistengiu lipdyti anei žaliavalgės, anei vegetarės ar veganės etiketės. Nes taip nėra, o paieškos ir eksperimentai tarp skirtingų mitybų sričių kadanors atves į tą kelio galą, kuris bus tinkamiausias mano organizmui ir sukurs balansą tarp to, kaip tu jautiesi, kokios tavo mintys ir ko tavo organizmas nori labiausiai.

Tad gavus kvietimą prisijungti prie maisto tinklaraštininkų, jau penktus metus kuriamo žurnalo „Debesys“, iš dalies apsidžiaugiau, iš kitos pusės suabejojau ar kažką naujo sugebėsiu pasiūlyti, nes jau tiek visko per penkis žurnalo gyvavimo metus prigaminta ir prikurta, kad net maisto tinklaraštininkų senbūviai tikrai, manau, turi pasukt galvelę, kuo čia dar visus nustebinti. Arba jau pas juos viskas veikia autopilotu:))

Mano pasirinkimas šįkart buvo priimti iššukį ir sukurti keturis veganiškus receptus temoje Kitokios Kalėdos. 

Kodėl veganiškus?  Kaip mano viena anksčiau kalbinta pašnekovė Lilė teigė – juk visi sugeba iš miltų, kiaušinių ir kitų tradicinių produktų iškepti pyragą, ir to atradimo džiaugsmo šioje vietoje kažkaip nelabai belieka.

Nauji skoniai, nauji atradimai ir nauji bandymai.

Receptus rasi žurnale Debesys ir artimiausiu metu jie nuguls į Receptai skiltį bloge.

P.S niekad nemaniau, kad įsijaust į Kalėdinę nuotaiką rudens viduryje bus taaaaip sunku:))

Jaukių ir prasmingų švenčių!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *