Avižų ir čija pudingas su migdolų pienu

14 rugpjūčio, 2018

Šitą tinklaraštį pradėjau nuo idėjos, kai tik pradėjau domėtis įvairesne mityba ir iš mano gyvenimo bei spintelių po truputį ėmė pasitraukinėti cukrus, pieno produktai, kvietiniai miltai. Ne, jie nedingo visai iš mano gyvenimo ir kartais pasirodo kruasanų ar skrebučių pavidalu.

Niekada nebuvau už kraštutinumus, todėl niekad savęs nepriskyriau jokiai mitybos atstovų bendruomenei. Be proto smagu matyt, kad kuo toliau, tuo daugiau atsiranda kalbančių apie tą jau nuvalkiotą žodį balansas.
Atsižvelgimas į tai, ko tavo organizmas nori šiandien. Nes tik jis geriausiai žino, ko tau reikia.

Kita šio tinklaraščio pusė buvo įdomūs žmonės, kurie išdrįso keisti savo veiklą ir daryti tai, kas jiems patinka.
Tuo metu buvau alkana tokių žmonių ir kalbinau visus, kuriuos sutikdavau savo aplinkoje, nes jie atrodė, kaip stebukladariai.

Na ir atrodo, pamaitinau savo norus, ir kaip ir nebėra kur judėt. Bet kai visai netikėtose vietose sutinku žmonių, kurie džiaugiasi atradę šią vietą, istorijas bei receptus, vidinis aš/ego/ ar kaip balsą bepavadinsit, tyliai pasidžiaugia ir…toliau nieko nedaro. Nors fone vyksta tiek dalykų, kuriais galėčiau pasidalint, bet atrodo, kad niekam neįdomu. Vidinis kritikas 3000. Nes atrodo netobula ir kad gali būti geriau, nes trūksta vientisumo, dažnumo, kad prisijaukint tą tikrąjį skaitytoją, kuris žinos, kad va, kas savaitę ateisiu ir rasiu čia kažką naujo.

Tai va. Toks ant egzistencinio slenksčio pamąstymas, bet kadangi aš be proto myliu gerus pusryčius ir įdomius žmones, tikrai visko „nenukilinsiu“. Nes, na kaip gi aš be skanių pusryčių. Arba jie be manęs:)

O šitą pamąstymą užbaigsiu su klasikinėmis overnight oats/per naktį brinkintomis avižomis su čija sėklomis. Tobulas variantas pusryčiams, kai yra karšta ir nesinori tradicinės avižinės košės ar įprasto čija pudingo.

Ingredientai:
3 v.š čija sėklų
Nepilna stiklinė migdolų pieno
Šaukštas avižų

Gaminimas:
Viską sumaišyt ir palik kelioms valandoms išbrinkti arba pernakt.
Pagardinau nektarino skiltelėmis ir tobulu mango/kokoso kremu iš Rudolfs Organic

Skanaus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *