Apie mane

about me, about me about me</center

Aš Vilda – subalansuoto maisto ir įkvepiančių istorijų ieškotoja.

O tai gal galima detaliau? 

Daugiau nei ketverius metus dirbu integruotos komunikacijos ir social media srityje su įvairios srities prekiniais ženklais, tad puikiai pažįstu magiškuosius žodžius deadlainas, viršvalandžiai bei draugauju su nemiegotomis naktimis prieš svarbų renginį ar projektą, tad viena iš proto poilsio formų, kurią atradau prieš keleta metų yra mano mylimos treniruotės su savo kūno svoriu, bėgimas bei n-tuosius metus skaičiuojantys įvairių sričių šokiai, nuo kurių mano akys pradeda švytėt labiau nei įprasta matyti aplinkiniams. Na bent jau taip jie sako:)

Paieškos virtuvėje ir balansavimas ties lėkštės turiniu

O čia jau aš esu pradedančioji Nr. 1. Tad aiškinti, mokyti ir įrodinėti kažkokių mitybos tiesų tikrai neketinu, o ir neturiu moksliškai pagrįstos kompetencijos. Todėl turbo–mega–healthy–vegan–paleo–grikiai forever–amen derinių nesitikėkit:) Galiu tik pasidžiaugti, kad mano virtuvėje jau seniai nėra vietos cukraus pakeliui ir tradiciniams miltams, tačiau viena ar kita spurga kartais užklysta, tad balanso paieškos lėkštėje – amžina kelionė, kurios keliais ir klystekliais dalinuosi čia.

Žmonės, žmonės, žmonės ir dar kartą žmonės

Begalo mėgstu pokalbius su žmonėmis, kurie įkvepia, motyvuoja ir skatina judėti pirmyn. Aš nekalbu apie kažkokias išskirtines istorijas su milijoniniais verslais, bet apie tokius pat kaip tu ir aš. Ir visai nesvarbu ar tai mylimo coffee shop’o barista, kitame ofiso gale sėdintis bendradarbis, ar tinklaraštininkė, kurios įrašą godžiai ryju prie rytinio kavos ar arbatos puodelio – visi jie turi savo istoriją, kuri galbūt įkvėps ir tave.

Kviečiu į kelionę po maisto ir istorijų kelius į klystkelius kartu, nes nemeluokim, visi juk negyvenam taip, kaip atrodo mūsų Instagram proflis.

Email: filthelifeblog@gmail.com

FB: FILL THE LIFE

Instagram: @fillthelife