Santykių statusas – komplikuota: kaip prisijaukinti pusryčius?

2 lapkričio, 2016

 

Praleisiu pusryčius – tai beveik 100% garantija, kad likusią dienos dalį persivalgysiu, arba šlamšiu nesąmones ir įvairų junk food’ą (na gerai, gerai, nedramatizuojam taip), bet tokia realybė. Jeigu nevalgau pusryčių, o vietoj jų paskubom susirenku daiktus ir išlekiu į ofisą ar susitikimą, galiu tau pasakyti tokios dienos scenarijų pažadinta vidury nakties, iš penkto sapno – gersiu daug kavos, be proto norėsiu saldumynų ir visko, kas turi bent šiek tiek cukraus. Dideliais kiekiais.

Tai prie ko ten nuvedė nesuvalgytas košės dubenėlis paskutinį kart…?

Jei tu visdar nesi breakfast believer, štai keleta mano išbandytų būdai, kaip galima prisijaukinti pusryčius. Kaip mano vienas iš buvusių vadovų sako, back to basics.

Penkiolikos minučių magija

Kai nepavalgai būni piktas kaip širšė, taip? O jei nepavalgai iš pat ryto? Ar jauti, kokį toną užduodi likusiai dienai? Dauguma sako, kad vos tik pabudę nesijaučia alkani.

Praėjus pusvalandžiui (ok, visi mes skubam – 15 min) po atsibudimo ryte, pabandyk išgerti stiklinę kambario temperatūros vandens su griežinėliu citrinos.

Tiesa sena, kaip ąžuolas Vingio parke, bet tikriausiai ji kažko verta ar ne? Taip pabundinsi organizmą ir virškinimo sistemą, kuri turi būti pasiruošusi priimti naujus dienos iššūkius.

img_1432-copy

Planas chuliganas

Pažįstu žmonių, kuriems kiekviena miego minutė ryte verta aukso ir pusryčių ruošimas jiems tik dar vienas baubas, kuris atima jų paskutinius rytinio sapno štrichus, kur jie dar guli saulėtam papludimy.

Tu irgi vienas iš jų?  Pabandyk susiplanuoti, ką valgysi pusryčiams iš vakaro.

Plaksi smūtį?  Susiraski receptą ir pasidėki reikalingus ingredientus kuriuos naudosi iš vakaro. Ryte tik op, viską į plakiklį, ir pusryčiai done🙂

Valgysi košę – dar labiau sutaupysi laiko ir gausi daugiau naudos iš jos, jei vakare saują kruopų – avižųgrikių ar sorų išmirkysi vandenyje. Ryte tereiks nupilti vandenį, įberti mėgstamų prieskonių ar pagardinti šaukšteliu riešutų sviestu ir vaisiais.

img_1169

Viskas slypi paprastume

Negi dabar tu turi keltis valandą anksčiau, maišyti blynų tešlą ir ateiti į darbo ar mokslo vietą, jau prakvipęs, ką tik sulapnotais lietiniais?

Žinom juk tą posakį – valgyk pusryčius kaip karalius, gal pasilikim tai savaitgaliams?:) Kai neturi laiko – pusryčiams idealiausi variantai, yra patys paprasčiausi:

Sakai neįdomu? Bet tai tik pagrindas, kuris suteikia tavo kūnui energijos gerai dienos pradžiai ir pamaitina maistingomis meždiagomis.

„Eat diamonds for breakfast and shine all day!”

img_1425

Juk reikia save mylėti, ar ne?

O visgi…

Jeigu praleidai pusryčius – negraužki savęs ir dienos eigoje stenkis bent jau nepasiduoti pagundoms, ar tam žaviam vyrukui iš artimiausio coffee shop’o, kuris prie tavo rytinės kavos puodelio siūlo traškų kruasaną 🙂

O koks tavo santykis su pusryčiais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *