Nuo sūrelių nepabėgsi: veganiški sūreliai „The Goodvibes Kitchen“

26 lapkričio, 2016

Ilgą laiką buvau sūrelių mylėtoja. Tikrąja to žodžio prasme. Visais laikais tai būdavo idealiausias desertas arba įtemptesniais  — kartu ir pusryčiai. Žinot, kai nori ryte save motyvuot — išgeri kavos ir suvalgai cukraus bombikę. Bardakas? Visiškai:) Tad kuo toliau, tuo labiau suvokiant, kiek cukraus yra atrodo šiame mažame rytinio malonumo gabaliuke, pradėjau ieškot alternatyvos.

Šią savaitę išbandžiau alternatyvą įprastiems sūreliams — lietuvių gamintojų veganiški sūreliai „The Good Vibes Kitchen“. Sūreliai pagaminti iš sojų varškės, nenaudojant gyvulinės kilmės produktų ir kol kas gaminami su meile, nes kiekvieną iš jų lipdo jų kūrėja, 21 metų (!) Gabrielė. Išbandyti, žinoma, paskatino smalsumas, kad galbūt sveikų desertų padangę užpildė dar vienas perliukas, o ir skonių naujų norisi, nors tu ką.

dudud

IŠVAIZDA:

Sūrelis atrodo kaip sūrelis. Na nenulietas idealiai, kaip masinių gamintojų, bet arti to, ypač žinant faktą, kad juos visus gamintoja daro pati. Perpjovus pusiau jų konsistencija neatrodo labai kreminė, labiau panašešnė į naminės varškės surelius, bet žinant faktą, kad juose nėra varškės, tai viskas lyg ir ok, jaučiasi gumuliukai.

SUDĖTIS:

Šokoladinio varianto sudėtis  — sojų varškė, cukraus sirupas, kokosų aliejus, juodasis šokoladas, kakava. Sojų varškė  — vienas iš maistingiausių baltyminių produktų, kakava ir kokosų aliejus irgi ok, tik man užkliuvo cukraus sirupas, kažkodėl mažiausiai jo tikėjausi čia jį rasti, na bet čia jau labiau tendencija, kad veganiškuose desertuose cukraus kažkokiu pavidalu dažniausiai rasi.

screen-shot-2016-11-26-at-15-10-08

SKONIS:

Ragavau trijų rūšių — šokoladinį, kokosinį ir su aguonų sėklomis. Kol kas mano favoritas kokosinis, bet čia jau meilės skirtingiems pagrindiniams ingredientams reikalas. Skonis išties panašus į tradicinio sūrelio, tad apgaut sūrelių mylėtoją, šioje vietoje puikiai pavyktų (priekaištų nesusilaukė, net iš didžiausio namie esančio ragautojo ir sūrelių eksperto) :))

screen-shot-2016-11-26-at-15-09-12

KAINA:

Svyruoja nuo 1,60 iki 2 eurų priklausomai nuo prekybos vietos. Ar verta? Na, turint omenyje, kad visas sūrelių fabrikėlis yra dvejos rankos ir savo svajonę įgyvendinantis žmogus  — bent jau paragauti taip. Kasdienai? Šiek tiek prabanga, na bet vėlgi, čia jau žiūrim iš savo išlaidų ir pajamų perspektyvos.

P.S Nuomonių apie šiuos sūrelius yra įvairių, vieniems jų skonis visiškai nepatinka, kiti ieško sąlyčio taškų su tradiciniais desertais, dar kiti tiesiog iš principo juos kritikuoja, nes anot jų, vėl tie veganai išsidirbinėja. Na, o tokie kaip aš, tiesiog išbando ir pasidžiaugia, kad yra žmonių, kurie įgyvendina savo idėją su tokiu netradiciniu rezultatu.

Daugiau apie „The Good Vibes Kitchen“.

Ir ne, čia ne reklama, sūrelius ragavau laisva valia ir pasirinkimu:))

Ar jums teko ragauti? Kokie jūsų įspūdžiai?

 

 

 

 

Įrašo “Nuo sūrelių nepabėgsi: veganiški sūreliai „The Goodvibes Kitchen“” komentarų : 1

  1. gnld parašė:

    Na kaina šiek tiek kandžiojasi, bet kadangi mūsų šeima propaguoja sveiką gyvenimo būdą, paragauti jau nekantrauju šių sūrelių. Mano vaikas labai mėgsta sūrelius, bet parduotuvėse geros kokybės ir sudėties neaptiksi, tad , manau, čia puiki išeitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *