Bėgimas lapkritį Nr.1 ir rytiniai iššūkiai

29 lapkričio, 2016

 

Kartais tereikia tiesiogt imti ir padaryti. Atsikelt ryte ir užtinusiu veidu užsidėt visą aprangą ir išbėgt. O vat tada prasideda visi smagumai. Šalto oro pliūpsnis iškart pabudina visą kūną ir žiūrėk, tu jau leki senamiesčio gatvėmis savo senuoju maršrutu. Ir nesvarbu, kad vasara jau prieš kelis mėnesius su tavim atsisveikino. Pirmą kart bėgau, kai į veidą krito snaigės. Bet tai koks awesome jausmas! O tai kur aš buvau tuos keleta mėnesių? A, juk taip, rytai per tamsūs buvo:) Bet pasiteisinimų galima visad rast įvairių, jei prieš akis kasdien Facebooke neatsirastų keletos drąsuolių foto, kurie bėgioja anksti rytais. Aš bėgant dažniausiai suku mega dialogus su savim galvoj, o vat kiti bėgdami suka pokalbius su įdomiais žmonėmis bei pasidalina savo užrašuos.

Tad lapkričio pradžioje iššūkis nr. 2 buvo atsikelti į rytinę treniruotę, į kurią jau spalį sąžiningai bandžiau atsikelti dvi savaites. Kasdien. Žadintuvas 5.30 val. Ir tada galingasis snooze. Juokinga ar ne? Matyt ne tiek jau ir norėjau. O kaip bus šįkart, pamatysim.:)

P.S

Atsikelti atsiklėliau, ir nesuprantu kur aš buvau iki šiol. Nors pirmosiomis dienomis atsikelti ir beproto sunku, tačiau tos teigiamos emocijos, kurios tave apima įveikus save, atperka viską. Tik reikia pereiti per tris dalykus:

Sakai ir be pirmų dviejų punktų gali įvykdyti ir trečią? Mažytis tik skirtumas – jei neįvykdysi pirmų dviejų, greičiausiai trečiąjį atliksti be šypsenos ir su mažesne meile sau ir aplinkai.

Taip kad, pabandyti verta!

P.S.S

Ir tai tikrai geriau pabudina nei dar vienas kavos puodelis.

img_1744

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *