Įdomių žmonių nebūna per daug: įspūdžiai iš „Geri blogai“ kalėdinio vakaro

17 gruodžio, 2016

Penktadienį visai netikėtai apsilankiau Geri blogai ( tai įvairių sričių blogų įrašų srauto platforma, kurioje kaskart užėjus galima rasti naujausius ir kokybiškiausius tinklaraštininkų įrašus vienoje vietoje), organizuojamame kalėdiniame blogerių susitikime.

Kodėl netikėtai? Ilgą laiką buvau giliai įsitikinus, kad jis vyks sekmadienį :)) Tad strimgalviais po darbų nulėkiau į Small Talk Cafe su mintimi, pabūt pusvalanduką, pasilabint su vienu kitu pažįstamu ir viskas. Neišdegė. Beveik trys valandos įdomių ir kokybiškų pažinčių bei pokalbių praėjo visiškai nepastebimai. Čia labai tinka pasakymas, kad geriausi dalykai nutinka netikėtai:)

Susipažinau su itin įdomiomis merginomis, kurios rašo blogus jau ne pirmus metus iš man visiškai tolimos srities – Kosmetikos užrašai bei Grožio Gurmanė autorėmis. Taip pat labai smagu buvo sutikti ir Ievą iš Sansucre blogo, kuriame ji rašo gyvenimą apie bandymą gyvent be cukraus. Pasirodo mes ir iš to paties gimtojo miesto, tad visgi kokia ta Lietuva maža! Bei Danielių iš Debesylos , kuris šiuo metu vykdo iššūkį mėnuo be interneto. Na ir dar daugelį kitų, kurie tikrai papildė mano skaitomų blogų sąrašą prie rytinio arbatos/kavos puodelio.

Renginio metu taip pat vyko apsikeitimas dovanomis su tau priskirtu blogeriu – dar viena proga susipažinti, jeigu jau labai kas nenorėtų/nedrįstų bendraut. Bet šioje bendruomenėje nemanau, kad tokių žmonių daug yra, nes visi drąsiai vieni su kitais dalinosi savo istorijomis, pasakojo apie tai, kaip nusprendė rašyti, kokios kliūtys jų kely atsirado, ar kaip galų gale jie savo veiklą pavertė darbu ir iš to gyvena. Smagu klausytis, mokytis, stebėti va tokiai kaip aš, šios srities naujokei.

Tiesa, dar labai apsidžiaugiau, kad galėjau padėkot Astai iš Madų blogo, už jos be galo įdomią istoriją apie tai, kaip ji iš vasarai nusprendė pakeisti savo veiklą ir žurnalistės darbą trumpam iškeitė į padavėjos darbą Šturmuose, Ventės rage. Jei neskaitėt, labai rekomenduoju paskaityt, pajausit marių dvasią, vėją ir ramybę iškart.

O vat čia, mano chaoso galvoj rezultatas:

Foto autorė Agnė Katmandu.

Tad ačiū organizatorėms Viktorijai iš Daugiau nei virtuvė ir Ugnei iš Datflamie – buvo smagu, ir lauksim tęsinio! ( Kažkaip labai čia visiems dėkoti norisi, bet teigiamo grįžtamojo ryšio žmonėms niekad nebūna per daug, o jei tai paskatina žengt dar kokį tai nedidelį žingsnį pirmyn – super:)

 

 

Atsakymai į “Įdomių žmonių nebūna per daug: įspūdžiai iš „Geri blogai“ kalėdinio vakaro”: 2

  1. Buvo smagu su tavimi susipažinti! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *