Viso žiema ir sveika Azija!

10 sausio, 2017

Šią likusią žiemą nusprendžiau praleisti šiek tiek kitaip – pakeliauti po Aziją ir šiaip aplink ją. Kai gerai pagalvoju, šis sprendimas dar akivaizdžiau prieš akis išdėliojo faktą, kokia esu priklausoma nuo savo visų veiklų.

Vien nuo minties, kad praleisiu treniruotes, ar kad beveik du mėnesius nelankysiu šokio pamokų, suko pilvą. Aišku, visi aplink kam taip pasakydavau, tik sukiodavo pirštą prie smilkinio, nes juk kas čia svarbaus?

Na ir aišku, darbo – o tai kas dabar bus, kaip čia be manęs viskas vyks ir panašiai. Toks didelis vidinis ego prieš akis iškilo,  na bet juk kaip sako, nepakeičiamų nėra, yra tik nepakeisti.

Tad visą tarpušventį sąžiningai kasdien lankiau treniruotes, savo lindyhopo grupei palikau po skanumynų rinkinuką už kiekvieną praleistą pamoką, kol grįšiu, o kai kuriuos darbo projektus palikau jausdamasi, taip, lyg pirmą kartą palikčiau savo vaikus auklei:))

Tad prieš kelias dienas susikroviau kuprinę ir iškeliavau į pirmąją stotelę Bankoką. 20 valandų su persėdimais – bam ir prieš akis jau +31 🙂 Praeitamet savo kelione dalintis visiškai nesinorėjo, o šiemet nusprendžiau, kad pasidalinti įspūdžiais čia visai verta, nes kasdien atsiranda tiek naujų detalių, kurias po viso šio laiko, tikrai mano trumpoj atminty pasimirš, o grįšiu juk dar visai negreit.

Tad pirmasis įrašas jau visai netrukus,

Linkėjimai,

Nesušalkit:)

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *