Balis: Ramybė dievų saloje

17 sausio, 2017

Trali vali, aš jau Baly. Šioj saloj jau antrą kartą, tad nebėra to pirmojo karto nustebimo, kad wow, kaip čia viskas kitaip, ir to skubėjimo ir lėkimo, kasdien vis kažką aplankyti ir padaryti, užsidėt varneles prie vadinamųjų check point’ų, kad ramia širdim sakyčiau, va buvau ir ten ir šen, žodžiu, namų darbus atlikau.

Dabar gyvenimui pasirinkau Canngu kaimą, pietinėje Balio dalyje, keletas kilometrų nuo vandenyno. Rami gatvė, su šalia esančiais warungais (vietinėmis kavinėmis, kuriose maistą gamina vietinės babuškos ar namų šeimininkės:). Motoroleriu pasiekiama viskas, kas svarbiausia, todėl jei nori, šalia gali nulėkti iki vandenyno pasitikt saulėlydžio, užsukt papusryčiauti į vieną iš pusryčiams/brunchui skirtų kavinių ar tiesiog per karščius skirti laiko sau ir skaityti knygą. Nes oi kaip ta saulė kepina:) Su kremu SPF +30, pavažiavus pusvalandį motoroleriu, dabar vakare atrodau taip, lyg būčiau gerai pasvilus pliaže be jokių apsauginių kremų:))

Ritmas čia visai kitoks nei Bankoke, kadangi saulė leidžiasi be penkiolikos septynios, tai septintą jau būna tamsu, todėl efektyviausias laikas yra atsikelti septintą ryto, iki vienuoliktos/dvyliktos kažką efektyvaus paveikti, ir tada lysti ten kur vėsiau iki geros popietės, nes kitaip patapsi keptu kiaušiniu ant asfalto.

Tad bent jau iki mėnesio pabaigos ši sala taps namais su savo ritualais, įpročiais ir ramiu tempu, o vėliau kur teks keliaut, bus matyt.

Pradžiai tiek, kitame įraše aprašysiu plačiau bent jau keleta vietų, kurias jau teko aplankyti – šįkart kultūrinių objektų bus minimaliai, nes visus juos aplankiau praeitamet, bet ot gardžioji šios salos pusė su ryškiaspalviais vaisiais, smoothie bowl’ais ir gardžiais brunch’ais, ar young coconut sultimis ir plius X kg – dar tik prieš akis 🙂

Vilda

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *