Savaitės atradimai #1

sausio 30, 2017

Man patinka sąrašai. Ypač patinka juos sudėlioti punkčiukais, kad būtų galima juos braukyti ir jaustis daug nuveikus. Kad ir to sąrašo turinys bus pasidaryti manikiūrą, parašyti straipsnį ir paskambint mamai. Tokio pobūdžio įrašus patinka skaityti ir man, ypač kai esant tokiam naujienų srautui, sunku sugaudyti viską kas naujausia, kas pradėjo rašyti, nustojo, atrado kokį nors kietą tool’są,  be kurio gyvent negali ir panašiai.

Nuo šiol kiekvieną savaitę pasidalinsiu savo top 5 savaitės atradimais – blogų įrašais, naujais straipsniais, video ar kito formato atradimais. O jei jūs savo padangėj rasit kažką naujo ir vertingo – labai lauksiu pasidalinimų komentaruose. Abipusiai mainai juk puiku, o jei jie dar sukelia kokių nors minčių ar diskusijų – dar puikiau ir skatina mąstyt ir judėt pirmyn.

Šios pirmosios savaitės atradimai online erdvėje, globalinių problemų nesprendžiantys, tačiau motyvuojantys pakeisti kažką savo aplinkoje. Gal tai naujas tool’sas, kuris palengvins tavo rutiną, o gal įkvepiantis video, po kurio nuspręsi išbandyti naują varškės apkepą be cukraus, ar praplėsi savo akiratį, kad sportininkai nevien tik papildais gyvi.

Tad pirmasis savaitės TOP 5:

1. Vlogas Motyvuoti atletai

Artūras Swan ir Ieva Pauliukonytė – pora, kuri kartu sportuoja, ir dalinasi savo kasdienybe savo vloge Motyvuoti atletai. Pirmas įspūdis apie Artūrą buvo kaip ir apie kiekvieną sportuojantį salėje vyruką – atrodė kad jo pagrindinis tikslas gražesnė „bickė“ ir selfis veidrodyje. Bet peržiūrėjus jų video ir labiau pasidomėjus nuo ko viskas prasidėjo – nuomonė pasikeitė kardinaliai. Nemeluosiu, kad papirko tiek Artūro, tiek Ievos nuoširdumas ir paprastumas kalbėti apie dalykus, kurie aktualūs kiekvienam sportuojančiam – ir pradedančiajam, ir jau kažkelintą mėnesį varstančiam duris ( na ok, gal dar ir kokį deadlift’ą padarantiems). Tad jeigu įdomu, kodėl nereiktų pradėti savo karjeros sporto salėje su sauja papildų, ar norint sužinot kokį gardesnį pusryčių receptą galit drąsiai peržiūrėt jų video. Vietoj rytinių portalų ar FB scrolinimo prie kavos puodelio smagiai susižiūrės.

2.  Vlogas Inga Žuolytė

Visiškai naujas vlogas sveikos mitybos ir sporto padangėje. Šio vlogo stilius – diena su manimi, kuriame Inga dalinasi savo kasdienybe – nuo kėlimosi penktą ryto ir žygiavimo vesti trenoruočių savo klientėms, iki receptų kaip gardžiau, bet šiek tiek kitaip pasigaminti nekaloringus, bet maistingus patiekalus. Jau užkliuvo už akies varškės apkepas, kurį grįžus norėsiu išbandyt, ar Fitpulse.lt sąlyginai becukriai lietuviški sirupai, kuriuos kažkada teko ragauti vienus, bet panašu, kad su avižine koše jie turėtų būti puikus sprendimas.

3. Podcast’as  The Minimalists.

Du vyrukai Joshua ir Ryan, iki trisdešimties pasiekė karjerą, turėjo viską, ko širdis geidė – na tradicinis variantas – nuosavi namai, mašinos, vartotojiškas gyvenimas, kai sau gali leisti viską. Na ir atrodo ko daugiau pagal tradicinį suvokimą tau žmogau reikia. Bet jie nebuvo patenkinti savo gyvenimu, atrodo, negi tai viskas? Full life of everything, o iš ties tai tu nieko neturi. Tad trisdešimties jie nusprendė mesti savo gerai apmokamus darbus ir skirti laiko svarbesniems dalykams – pradėjo propaguoti minimalizmą. Ne, tai nėra vien tik apie gyvenimą su mažiau daiktų. Plačiau, kokie yra minimalizmo principai rasit čia Na bet nenoriu visko išspoilint’i. Savo audio įrašuose jie dalinasi apie tai, kaip su mažiau daiktų ir ne tik, tu gali atrasti daugiau vietos savo galvoje ir kitiems prasmingiems dalykams nei dar vienai porai batų, ar nakčiai naktiniam klube.

P.S kažkodėl su šiais minimalistais man norisi sieti blogerį Danielių ( Debesyla), kuris priėmė paprastumo iššūkį ir kaip jam sekasi, gali perskaityti čia.

4. Tool’sas  WorkFlowy.

O kadangi minėjau, ka labai mėgstu punkčiukus ir visokius list’us, tai štai jums puikus įrankis WorkFlowy, kuriame juos galėsit tvarkingai sudarinėti online ir niekur nepamesti. Beje jų šūkis – Organize Your Brain. Tai gal pirmadieniui pats tas?

5. E-knyga Meilė Bliudžike: 30 veganiškų kokteilių receptų.

Na ir paskutinis – kaip gi be maisto. Nuostabioji Toma iš nomnom.lt, sudėliojo elektroninę knygutę – Meilė Bliudžike: 30 veganiškų kokteilių receptų. Ir nors jei tu ir ne veganas, vien pažvelgus į spalvas – bent vieną kitą kokteilį išbandyt verta, taip praskaidrinus bent vieną žiemos dieną. Žiūrėk – jau ir pavasaris arčiau:)

Turit kažkuo pasidalinti ir jūs? Rašykit komentaruose, arba kaip visad, galit susisiekti asmeniškai @fillthelife FB puslapyje:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atsakymai į “Savaitės atradimai #1”: 2

  1. Proto aistros parašė:

    Cool.Ačiū už sąrašą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *