Desertas: saldūs rutuliukai be cukraus

13 balandžio, 2017

To have a snack is a new black. Toks užrašas ant priešpiečių dėžutės puikiai atsipndi šiandienines tendencijas, kad vis daugiau žmonių, kurie dirba ofisinį darbą 8-5 nuolat su savimi turi kokybiško maisto ir nesigėdija išsitraukti dėžutės su morkų lazdelėmis, atėjus lemingajam ketvirtos valandos saldumo alkiui.

Tad viens iš variantų yra amžina klasika – saldūs rutuliukai, kurie numalšins saldumo norą, kai jau ruošies keliauti pro duris link pirmojo coffee shopo kitoj gatvės pusėj, ar prekybos centro, kuriame tai jau tikrai išeisi su neplanuotais pirkiniais ir tavo valia sakys, o vaikyti, ką tu su manimi padarei.

Receptas:

Jeigu turi galingą blenderį – viską susmulkink, pradėk nuo riešutų, tada suberk džiovintus vaisius ir dar kartelį gerai sutrink. Įmaišyk kakavą, viską sumaišyk. Sušlapink delnus vandeniu ir formuok rutuliukus. Juos gali apvolioti sezamo sėklose, kokoso drožlėse arba linų sėmenimis. Palik sustingti porai valandų šaldytuve, idealiausia per naktį  – štai tavo ketvirtos valandos alkio užkandis jau paruoštas. Arba gardėsi prie rytinės kavos. Pasirinkimo laisvė.

Skanaus!

 

Jei kažkas nepavyksta, ar turi idėjų, kaip gardžiau galima padaryti, visada gali parašyti @fillthelife per Instagramą:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *